Kova

Kova burcu yorum arşivi

15 Mart 2023 Kova burcu yorumu

Bugün yepyeni bir gelişmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Bu sevincinizi dostlarınızla paylaşacaksınız. Sipariş ettiğiniz şeyler bugün yarın elinize geçecek. Bugün romantik dünyanızdaki melankolilerden biraz uzaklaşabileceksiniz. Çok uzun zamandır dilediğiniz şey kapınıza gelmiş gelecek. Hiç ummadığınız bir anda şaşırtılmaya hazırlıklı olun.

Aşk:

Sevgilinizle bugün telefonda uzun uzun konuşacak, bir meseleyi çözmeye çalışacaksınız. Eski sevgilinizin ise sizi hâlâ unutamamış olduğu kulağınıza gelebilir.

İş:

İş yerinizde şaşırtıcı bir olayla karşılaşabilir ve dikkatinizi işinize yoğunlaştırmakta zorluk çekebilirsiniz. Bugün iş konusunda bazı riskler almaya hazırlıklı olun.

Para:

Paranızı dilediğiniz gibi harcayamamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. Bugün harcama yapmak eğiliminde olacaksınız ve olur olmadık şeylere paranızı harcayabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

En ufak şeylerde gereksiz kararsızlıklar yaşarken, öte yandan hayatınızla ilgili çok önemli kararları düşünmeden ve bir çırpıda alıyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Karşınızdaki kişilerin ne istediğine veya ne söylediğine dikkat etmeniz ve duyarlı olmanız durumunda herkesi memnun edebilecek çözümler bulmanız daha kolay olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları, gerçekçi, iletişimi, hareketli aktiviteleri, yapılacak veya tamamlanacak işleri, sosyal etkileşimi ön planda bir günde olduğumuzu gösteriyor. Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bazı kısıtlayıcı koşullar ve sizi esir alan durumlar olabilir. Yine de düşüncelerinizi daha pozitif kılmaya çalışın.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz kendi doğrularınıza inanan bir kişi olduğunuz için, bugün çevrenizin telkinlerini dinlemek istemeyebilirsiniz. Başarıyı hedeflediğiniz bir gündesiniz. İş ilişkilerinizle ilgili her şeyi askıya alarak, haftanın tüm yoğunluğunu atmak için, kişisel zevklerinize vakit ayıracak ve egonuzu mutlu edecek işler yapacaksınız.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün olayları ve içinde bulunduğunuz durumu çok fazla kontrol etme şansınızın olmadığı bir gün. Bu nedenle gereksiz yere durumu değiştirmeye çalışmayın. Yapmadığınız planlara dahil olmak istemiyorsanız yalnızlık iyi gelebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.