Kova

Kova burcu yorum arşivi

14 April 2023 Kova burcu yorumu

Aile içi sorunların kaynağı olarak ilan edilmek istemiyorsanız, onların karşı görüşlerini dikkate almalısınız.
Sizi artık kimse tutamaz sanıyorsunuz. Düşünmeyin böyle erken erken. Bağdattan döndüğü söylenen bir hesap türü vardır. Siz şu hesaplarınızı yeniden bir gözden geçirin. Karışıklığı sevmiyorsunuz, ama içinde bulunduğunuz her şey karışık. Ama bunaltmayın kendinizi, aile içi problemler özellikle sizin çabanızla hızla düzeliyor.

Aşk:

Sevgiliniz sizi işkolik buluyor. Onu da kendi alanınıza çekmeye çalışıyorsunuz. Sizinle bu kadar iş merkezli ilişki kurmak istemiyor. Yaşadığınız sorunların kaynağında da bu var. Eğer hemen bugün başlayarak sevgilinizle her akşam dolaşmaya çıkar ve projenizi hiç konuşmamayı becerebilirseniz belki bir şeyler düzelecek.

İş:

Aileye ait bir mülkün satışıyla hayatınızın kökten değişeceğine inanmışsınız. Payınıza düşenle gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bazı gerçekçi planlarınız var. Yalnız bu satışın önünde çok engel görünüyor. Herkesin tıpkı sizin gibi bir hesabı var. Size elinizdeki işi bir şekle sokmanız için mülk satışı yerine ortak bir destek önerilebilir.

Para:

Para sıkıntınız yok sayılır. Parayı sevip sevmem diyenlerdensiniz. Biraz hırs yapıyor ve pek aksamayan düzenli gelirinizle yetinmiyorsunuz. Paranızı çoğaltma girişiminizde büyük harcamalar çok olası.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aile içi sorunların kaynağı olarak ilan edilmek istemiyorsanız, onların karşı görüşlerini dikkate almalısınız.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda mantık hatası yapmanın oldukça büyük bedellerini ödemeniz gerekebilir. Ya da başkalarının mantık hataları nedeniyle zor durumlar yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla, ?? çok az benzin kalmış, ama olsun. Sınırı geçene kadar bize yeter!?? demeden önce iyi düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir gündeyiz. Kova burcundaki Ay?ın Mars ve Jüpiter?le olumsuz açıları ufak tefek gerilimlere, inanç ya da ideolojilerle ilgili fikir çatışmalarına veya ?? ben bilirim ve ben en iyisiyim?? tarzı eğilimlere neden olsa da, akşam saatlerinde sıra dışı sayılabilecek ufak tefek hoş gelişme hoşumuza gidebilir. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İlgilendiğiniz konularla ilgili beklentiye girebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilemek isteyebilirsiniz. Bedene ait konular gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde aniden parlamamaya özen göstermelisiniz. İlerleyen zamanlarda ise kişisel isteklerinizde abartıya kaçabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay, burcunuzda ilerlerken, yenilenme duygusu içinde hareket edebilir ve bulunduğunuz ortamları değiştirmek isteyebilirsiniz. Sizi zorlayacak hareketlerden vazgeçmelisiniz. Son günlerde gereksiz bir şekilde vücudunuza yükleniyorsunuz. Bazı işleri çevrenizle paylaşabilir, evde oturup dostlarınızı ağırlayabilirsiniz.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İsyanlar tavırların zararını görebileceğiniz bir gündesiniz. Size karşı yöneltilen bir suçlama ya da tehdit olup olmadığına bakın. Ateşli savunmalar ve saldırılar haklı bir amaca hizmet etmiyorsa susabilmek en güzeli.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.