Kova

Kova burcu yorum arşivi

18 April 2023 Kova burcu yorumu

Gün içinde çevrenizle sürekli bir iletişim içinde olacaksınız. Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve enerjinizi doğru olarak kullanmak konusunda zorlanmayacaksınız. Sezgileriniz çok güçlü ve bir süreden beri çözemediğiniz bir sorununuz varsa bugün bu konuda içinizden gelen sesi dinlemelisiniz. Çevrenizdeki insanları ve gelişen olayları çok iyi bir şekilde anlayabileceksiniz. Bir süreden beri beklediğiniz bir desteği bugün alma şansınız olacaktır. Olaylara karşı esnek davranmayı başarmalısınız.

Aşk:

Duygusal konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz. Enerjiksiniz ve bu enerjinizi doğru olarak kullanmayı başaracaksınız. Duygusal olarak kendinizi olumlu hissedeceksiniz. Beklentilerinize ulaşmak için olumlu adımlar atabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişiyle iletişimleriniz verimli ve akılcı olacaktır. Değişik bazı ortamlara girebilirsiniz ve sevdiğiniz kişiyle güzel vakit geçirebilirsiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için olumlu bir günde olacaksınız.

İş:

İsteklerinize ulaşmak için sabırsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız ve içtenlikle düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz ve aynı anda birden çok konuyu düşünebileceksiniz. Ancak bu durum dikkatinizin dağılmasına bazı hatalar yapmanıza da yol açabilecektir. Enerji düzeyiniz yüksek ve siz bunu mutlaka kullanmak arzusundasınız. İşinizle ilgili olarak bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorunu bugün çözme şansınız olacaktır.

Para:

Maddi konularda son derece şanslı olacağınız bir gündesiniz ve karşınıza iyi değerlendirmeniz gereken fırsatlar çıkacaktır. Harcamalarınızda biraz daha dikkatli olmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda köprüleri yakma noktasına gelebileceğiniz veya bazı konulardaki isteklerinizi dikte etmek zorunda kalabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz, ama ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve akla yatkın şekilde davranmaya çalışmalısınız..

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sürekli hareket halinde ve daha dışadönük olabilirsiniz. Ziyaretler, konuşmalar da dikkat çekiyor.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizi ve dolaylı olarak da sizi ilgilendiren haberler gelebilir bugünlerde. Yakın bir akrabanız ile ilgili bir konuya müdahil olmanız beklenecek. Sahiplenen tutumlardan kaçının. Destek verin ancak üzerinize almayın.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.