Kova

Kova burcu yorum arşivi

28 April 2023 Kova burcu yorumu

Yakınlarınızın işlerinizdeki aşırı yoğunluğunuz konusundaki eleştirilerini yabana atıyorsunuz. Çünkü son günlerde yaşamınıza giren ve çok zamanınızı alan sosyal faaliyet size enerji depoluyor. Kendinize gösterdiğiniz ilgiyi saklamanıza gerek yok. Herkes tarafından yeterince tanınıyorsunuz. Yarı güvenle baktığınız ilişki ve konularda hem güven hem haz bulabilirsiniz.

Aşk:

Birtakım düzeltmeler için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve onun önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerekçi nedenlere bağlamalısınız. Yeni gelişen iletişim sorunu tek taraflı değil gibi.

İş:

Son zamanlardaki durgunluk, sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise vazgeçilmezliğinizi sürdürüyorsunuz. Yarım bırakılmış, ertelenmiş çözümsüzlükler sizin tarzınız değil.

Para:

Bugün yine, para harcamakla harcamamak arasında kararsızlıklarınız olacak. Zengin gönlünüz, bütçeniz için temel bir tehlike. Zarar gördüğünüz, kaçınmanız gereken birtakım ilişkiler söz konusu.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İnsanlara kendini size anlatabilme fırsatı tanımalısınız. Aceleci olmayın.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, bazı konularda elini bile kıpırdatmayan kişiler, yardımcı olmaktan uzak tanıdıklar veya asistanlar sizi şaşırtabilir, ama aslında, herkesin bildik ve alışıldık yollardan gitmek istediği günlerde olmamız insanların farklı şeyler denemesini enge Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Boğadaki Mars ve Merkür?le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ikili ilişkileriniz de çatışmaya açık durumlar söz konusu. Gün içinde eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Denge ve uyum içinde kalmaya özen göstermelisiniz. Kendinize güveniniz sayesinde ilgilendiğiniz işleri daha rahat halledebileceğiniz bir gündesiniz. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı biraz daha özenli davranmalısınız.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün iletişim kanallarınız, haberleşme ağınız ve sözlü yazılı ifade beceriniz size çok şey kazandıracak. Konuşmak kadar dinlemeye de zaman ayırın. Duyduğunuz bazı laflara takılmayın. Ilımlı cevaplar vermeye gayret edin.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.