Kova

Kova burcu yorum arşivi

01 May 2023 Kova burcu yorumu

Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birkaç kişiyi kırmayı göze alabileceksiniz. Sevinçli bir gününüzde, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Bu sevinci ve coşkuyu son kertesine kadar hissedebilmelisiniz. Bunu sizinle özellikle paylaşmak isteyenler olacak.

Aşk:

Kimi yerde yaşamınızla çelişen hayata bakış zenginliğinizi dışa vurmak için daha fazla beklememelisiniz. Size bağlanmaya her an hazır birinin cesarete ihtiyacı var. Ona bu güveni siz vereceksiniz.

İş:

Umutsuzluğa kapalı mizacınız bazı küçük çıkışları zorlamaya devam edecek. Sağlıklı ilişkiler, sağlıklı iş ortamına yetemiyor. Dönemsel sorunlar, birçokları gibi sizin de elinizi kolunuzu bağlamış görünüyor.

Para:

Teminat altında olduğunu söylediğiniz sorumluluklarınızın bazı güvensizlikleri var gibi. Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Daha düşünceli harcamalarla, birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Genel anlamdaki boşluğunuzu aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor. Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, eviniz ve ailenizle ilgili kararlarınızı gerçeğe dönüştürme fırsatı bulabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerde bütünü görebilmek için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içinde tamamlanması gereken işlerinizi aksatmamaya çalışın. Yeni yerler keşfetmek için yolculuklar planlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizin ön plana çıkacağı zamanlar var. Uluslararası işlerle ilgili görüşmeler artabilir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay'ın Başak'taki olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Partnerinizle bazı ortak kararlar alacaksınız. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Evinizde geçirilen zaman size terapi etkisi yapacak bugün. Aile ile bir arada olmak, ihtiyaçları görüp elinizden geleni yapmak, sevdiklerinize kaliteli zaman ayırmak için uygun. Evde bazı değişiklikler de söz konusu olabilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.