Kova

Kova burcu yorum arşivi

21 May 2023 Kova burcu yorumu

Yaşamınızdaki köklü değişiklik sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uydurmanıza rağmen biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde. Bugün umudunuzu arttıracak gelişmeler yaşanabilir. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir. Olumlu değişiklikler söz konusu olduğu için ayaklarınız yerden kesilebilir.

Aşk:

Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. Ama ilişkiniz de duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. Dinginlik, huzur, anlayış şimdilik size yetiyor. Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün.

İş:

Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz. Bugün küçük bir övgü sizi mutlu edebilir. Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir.

Para:

Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama giyim söz konusu olduğunda kendinizi tutamıyorsunuz. Yeni şeyler almadan önce gardırobunuzu gözden geçirmeniz yerinde olur.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ailenizi çok önemsiyor ve onlar için gereksiz yere endişeleniyorsunuz. Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Üzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi ya da birlikte yaşadığınız kişileri ilgilendiren konularda yeni başlangıçlara ve yeniliklere açık iki haftalık süreçtesiniz. Ancak, yarın başlayacak Merkür gerilemesini düşünürsek yeni başlangıçların yaratabileceği aksiliklere karşı tedbirli olmak gerekeceğini de unutmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa. Pazar günü yazımda yeni ay?ın etkilerini daha detaylı ele almıştım

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için heves duyacağınız bir gündesiniz. Bütünü görmek sizin için çok daha kolay olacaktır. Ruhani konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yarım kalmış işlerinizi bitirmek için uygun bir gündesiniz. İlerleyen saatlerde ortaklı konular gündeme gelebilir. Duygusal yönden bağlatıcı koşullara zaman ayırabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Merkür'ün geri hareketini düşünerek anlaşmalarınızı iyi şartlarda yapmalısınız. Yoksa, kaos yaşamanız an meselesi olabilir. İyi bir anlaşma, iyi bir yükseliş demektir. Yıllar sonra hatırlayacağınız iyi bir başlangıç dönemi olacaktır. İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.