Kova

Kova burcu yorum arşivi

22 May 2023 Kova burcu yorumu

Biraz daha alçakgönüllü görünmeye çalışabilirsiniz. Bazı insanlarda uyandırdığınız kasıntı imajını çok hak etmiyorsunuz. Sizi kendini beğenmiş bulan biri, size bu şartlanmışlıkla yaklaşıyor. Bu yüzden onunla yıldızınız barışmıyor. Onunla yakın bir zamanda kaçınılmaz bir işbirliği içine girmeniz gerekecek. Özel zevklerinize zaman ayırmak istiyorsunuz.

Aşk:

Partneriniz harika görünüyor. Ama biraz güvensiz ve çekingen. Ona kendinizi tam anlatamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugün ona şirinlikler yapmaya devam edeceksiniz.

İş:

Bütün kendinizden emin havanıza rağmen, yine de son kararınızı biraz daha düşünüp vermeliydiniz. Gününüz kararınıza gelecek tepkiyi beklemekle geçecek. Ve birtakım tepkiler alacaksınız.

Para:

Birçokları gibi kendinizi tam güvende göremiyorsunuz. Çok küçük de olsa bir birikiminiz var, ama sizi rahatlatamıyor. Harcamalarla ilgili aldığınız bazı kararlarınızı hayata geçirmekte zorlanıyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çok titizlendiğiniz hassas bir konuda gevşekliğiniz söz konusu. Zaaflı davranıyorsunuz. Bunu biliyor, ama böyle durumlarda kendinize söz geçiremiyorsunuz.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda gereken takdiri görmediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak, diğer taraftan da, sizin için önemli bir görevi yerine getirebilmeniz için size gereken hareket alanının sağlandığının farkına varmalısınız.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konular gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızdaki engellenmeler kriz yaratabilir. Ortaklı para konularıyla ilgili yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Finansal konularınızla ilgilenirken dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde baskı ve üsteleme hissedebilirsiniz. Duygusal yönden zorlayıcı koşullar oluşabilir.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Merkür'ün geri hareketi, iş konusunda size engeller çıkaracaktır. Önce kabul ettiğiniz şartların daha sonra sizi rahatsız etmeye başlaması bazı önlemleri de beraberinde getirebilir. Bu dönem, akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Eski sorunlarınız karşınıza çıkarabilir. Özel zevklerinizde aşırıya kaçabilirsiniz.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.