Kova

Kova burcu yorum arşivi

26 May 2023 Kova burcu yorumu

Kişiliğiniz, kurallara bağımlı, hareketsiz bir yaşamı kolay kabulleneceğe benzemiyor. Sorumluluklarınızın, mutlak bir güvenlik altında olduğu şeklindeki savunmanızın önünde bir karşı çıkış görünmüyor. Ama insanın sorumluluklarını istediği gibi tayin edemeyeceğini unutuyor gibisiniz.

Aşk:

Size bağlanmaya her an hazır birinin cesarete ihtiyacı var. Ona bu güveni siz vereceksiniz. Kimi yerde düşüncelerinizle çelişen flörtçü yanınızı dışa vurmak için daha fazla beklememelisiniz.

İş:

Sağlıklı ilişkiler, sağlıklı iş ortamına yetemiyor. Dönemsel sorunlar, birçokları gibi sizin de elinizi kolunuzu bağlamış görünüyor. Umutsuzluğa kapalı mizacınız bazı küçük çıkışları zorlamaya devam edecek.

Para:

Parayla ilişkiniz biraz karmaşık. Daha düşünceli harcamalarla, birçok şeyi yoluna koyabilirsiniz. Teminat altında olduğunu söylediğiniz sorumluluklarınızın bazı güvensizlikleri olduğu gözleniyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Gönlünüzün boşluğu, bütün hayati ilişkilerinizde etkisini gösteriyor Genel anlamdaki boşluğunuzu, aşk hayatınızdaki yalnızlığınız yaratıyor olabilir.

Kova Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş birliği veya ilişki içerisinde olduğunuz kişilerin olaylara kayıtsızlığı, işlere eşit katılımda bulunmaması veya iş birliği yapmaması bardağı taşıran son damla olabilir, ama yine de sabırlı ve sakin olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün?le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür?le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor(yazıyı adresinden ya da hurriyetsosyaldeki )bulabilirsiniz. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. ?

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi meşgul edebilir. Daha fazla üretken olabilmek için işlerinizi planlamalısınız. Gün içinde sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Endişe duyduğunuz konular tekrar sizi rahatsız edebilir. İlerleyen saatlerde yaratıcılığınızı kullanarak sevdiklerinize sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. İnatçı ve kendi düşüncelerinize fazla değer veriyor olmanız yüzünden olayları fazla abartmaya başladınız. Bugün, saplantılarınızdan vazgeçmelisiniz. Duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını genişletebilirsiniz.

Kova Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.