Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

10 Eylül 2020 Oğlak burcu yorumu

Arkadaşlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. İletişim trafiğinizin hareketlendiği bir dönemdesiniz. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler bilinçaltınızı uyandırabilir ve unutulmuş arzular açığa çıkabilir. Duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz fakat mantıklı davranacaksınız ve olaylara gerçekçi bir açıdan bakmayı başaracaksınız. Üstelik yakınlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Bu arada sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve günün ilerleyen saatlerinde alacağınız haberler hayal gücünüzü uyandıracak. İlginç projeler yapabilirsiniz. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Alışveriş yapma isteğiniz ağır basabilir ve eve elleriniz dolu biçimde dönebilirsiniz. Tutumlu yönünüzü ön plana alın ve nelere gerçekten ihtiyacınız olduğunu objektif biçimde değerlendirin.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde, henüz netleşmemiş durumlar olabilir. Öğleden sonra burcunuza ilerleyen Ay duygularınızı paylaşmak açısından daha fazla imkan getiriyor.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz kişinin sadakati ve sevgisi fazlası sizi mutlu etmeye yetiyor. İçinizdeki neşenin kaynağı da bu zaten. Seviyor ve seviliyorsunuz.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca özel yaşamınızda enerjinizi en iyi şekilde aktarmanızı, yeni tanışmaları ve görüşmelerinizi destekleyen görünümler sözkonusu iken, bugün her alandaki görüşmelerinizde yeteneklerinizle takdir görebilirsiniz, ancak arkadaş çevrenizle ilgili sorunların gündeme gelebileceği bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili konularda kendinizi cesaretsiz, biraz mutsuz ve gelişen olayların etkisiyle biraz güvensiz hissedeceksiniz. Olayların kontrolünün sizin elinizde olmaması güvensizliklerinizi artırabilir. Paniğe kapılmamaya özen gösterin.