Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

22 Ekim 2020 Oğlak burcu yorumu

Bugün eğlenceli konular ve ilginç kişiler ile ilgileneceksiniz. Farklı açılışlar, sergiler ve değişik organizasyonlara katılabilir, gördüklerinizden ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz. Böylece sizin de yaratıcılığınız uyanacak ve hatta kendinizi ile ilgili bilmediğiniz yönlerinizi keşfedeceksiniz. Bu arada keşif gezileri ve ilginç seyahatler dikkatinizi çekecek. Farklı kültürleri araştırabilirsiniz ve böylece bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Ayrıca konusunun uzmanı kişiler ile yapacağınız sohbetler keyfinizi yerine getirecek./p> []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Sizden daha titiz ve dikkatli olmanız istenecek. Hata olmaması için tekrar tekrar kontol yapın. Biri aranıza girmeye ve sizi rahatsız etmeye çalışsa bile, sevgiliniz için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda! []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konulara uyumlu yaklaşabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı temkinli davranmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde karşınızdaki kişiye kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi sıkan konuların üzerinde fazla durmayın.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevgiliniz yaptığınız sürpriz karşısında hoşnut olacak ve bu sizin de hoşunuza gidecek. Yapacağınız kısa vadeli birkaç yatırım sizi ilerleyen zamanlarda kurtarabilir.

Oğlak Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İletişim, görüşmeler, seyahatler, yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerinizde belirsizlik ve yanılgılarla karşılaşabileceğiniz bugün, trafikte dalgınlıklara dikkat etmenizi önermekteyim. Partnerinizle iletişim ve iş hayatınızla ilgili gelişmeler konusunda yanılgılara açık olduğunuz için, olaylara zaman vermek ve gelişmeleri takip etmek sizin için faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

OĞLAK Ortaklı işlerinizde kendinizi tam anlamıyla ortaya koymanız zor olabilir. Eşiniz veya sevgilinizle birlikte göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmazlıklar oluşabilir.