Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

08 Aralık 2020 Oğlak burcu yorumu

Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Özellikle önemsediğiniz kişilerden alacağınız iltifat ve destek moralinizi yükseltmiş olabilir. Ancak küçük detaylar gözünüzde büyüyebilir ve olaylara bakış açınız değişebilir. Özellikle yabancılar ile ilişkilerinizde daha tedbirli olmanız gerekiyor. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteğini ile sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada mahkemeler ve adalet sistemi ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Harekete geçmeden önce bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilirsiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. []

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Bu iyimser gün sizi iş ve çalışma görevlerinizden uzaklaştıracak. Eğer yapabilirseniz gevşeyip gerçeklik duygunuzu kaybetmemeye çalışın. Çalışanlar için işler iyi gidecek. Öyle ki, abartmamak kaydıyla her zamankinden daha fazla harcama yapabilirsiniz. []

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konuları temellendirmek isteyebilirsiniz. Yaşayacağınız zihinsel süreçler sizi yorabilir. Çalışma hayatınızda değişiklikler olabilir. Mücadele ettiğiniz konularda tek kaldığınızı hissedebilirsiniz. Gün içinde abartılı tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizle yaptığınız görüşmelere önem vermeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güven sağlamak sadece konuşmakla olmaz. Mükemmeli aramanız doğal ancak eleştiri sınırlarını aşmayın. Bazen insanları fazla sahiplenip sıkabiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para kazanma beceriniz artarken, gezmeye ve teknolojiye daha fazla para harcamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde para bir taraftan gelirken bir taraftan da gidebilir.