Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

29 Ocak 2021 Oğlak burcu yorumu

Bugün beklentilerinizin gerilimini hissedeceksiniz. Beklentilerinizin yarattığı gerilimi denetlemeniz pek kolay değil. Gelişmeler sizin beklediğiniz gibi olmayabilir veya hesapta olmayan ödemeler çıkabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmayın. Özellikle güç mücadelesinden kaçının ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Eski dostlarınız ve sevdiğiniz sizi destekleyecek. Saygı duyduğunuz kişilerin hayata ve olaylara bakış açılarından etkilenebilirsiniz ve siz de olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz veya seyahat programları yapabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Tam formunuzda olacaksınız; bekarsanız, çok başarılı olacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizdekileri daha iyi değerlendirebileceğiniz imkanlar var. Ancak eve ait konularda daha sakin kalmaya bakmalısınız.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizle barışın. Yeni insanlar tanıyabilir ve bu insanlarla güzel projelerde beraber bulunabilirsiniz. Özgüveniniz yüksek olmalı.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizde veya ailenizle oldukça hareketli ve çabuk kararlar vereceğiniz bir pazar geçirebilirsiniz. Bazı konuşmalarınızda baskıyı karşı tarafa fazlasıyla hissettireceksiniz. Planlarınızdan sevdiğiniz insana da bahsetmelisiniz.