Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

05 Mart 2021 Oğlak burcu yorumu

Atılımlar, yatırımlar, alım-satım ve benzeri girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bütçenizi dikkatli yapın ve olabileceklerden daha fazlasını istemeyin. En azından harekete geçmeden önce konu hakkında araştırma yapmalısınız. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsız ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir haber hayal gücünüzü uyandıracak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Çok sevileceksiniz ve ilgi göreceksiniz. Bu durum size güç vererek, işlerinizde daha aktif ve iyi olmanızı sağlayacak. Biri ilişkinize bir rahatsızlık verecek; çok eleştirel olmayın ve acımasız davranmayın.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi organize etmeye gayret etmelisiniz. Oldukça çalışkan ve verimli bir gün geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güne heyecanlı başlayacak ve dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Planlarınızı gözden geçirip bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kalkıştığınız işlerde sorunlara açıksınız. Daha önceden sıkıntı yaşadığınız bir kadınla karşı karşıya gelebilirsiniz ya da ailenizdeki kadınlarla aranızda anlaşmazlıklar oluşabilir.