Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

30 Nisan 2021 Oğlak burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi bugün daha iyi hissedeceksiniz. Ciddi konular, patron veya büyükleriniz ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili ciddi çalışmalar yapabilirsiniz. Bu arada parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içinde bulunanlar bugün daha rahat olabilirler ancak kendinizi ve çevrenizdeki güçlü kişileri zorlamasanız iyi olacak. Çok kazanayım derken elinizdekiler gitmesin! Sabırlı olun. Aslında sabırlı davranabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız tecrübeleri hatırlatan durumlar ile karşılaşmanız mümkün ve böylece davranışlarınızı değiştirmeniz de mümkün. Dostlarınız sizi destekliyor.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Biri bir patronunuzla ilgili bir sır verecek, ağzınızı sıkı tutun, aksi takdirde işinizden olabilirsiniz. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Yıldızlar çalışanları destekliyor ve cesur olup zam ya da terfi istemelerini tavsiye ediyor.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailenize ve eşinize ait konular sizi duygusal açıdan daha fazla meşgul edebilir. Daha iyi bir dinleyici olmaya gayret etmelisiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda uygun fırsatlar görünüyor ancak sezgisel davranmamaya çalışın. Hem düşünmek için hem de bilgileri özümsemek için size gereken tüm zamanı kullanmalısınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklı işlerinizde ortağınızın şartlarına göre hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın istekleri ön planda olacak. Sevdiğiniz insanla fikirsel takış- malara karşı dikkatli olun. Hayata aşkla yakla- şacağınız, renkli bir gün sizi bekliyor.