Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

06 Ağustos 2021 Oğlak burcu yorumu

Duygularınız derin olabilir ancak yapıcı ve isteklerinizi gerçekleştirmek için serinkanlı davranacaksınız. Yani duygularınızı ve isteklerinizi denetlemeyi başaracaksınız ve geleceğe yönelik isteklerinizin değiştiğini hissedeceksiniz. Ani değişiklikler karşısında rahatsızlık duysanız bile dirayetli davranacaksınız ve önemli kişilerin desteğini isteyeceksiniz. Özellikle devlet kademesinde bulunan veya otoriteye sahip olan kişiler ile görüşebilir ve onların desteğini alabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmayın ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Kararsız kalacaksınız ve karşınıza çıkacak birçok imkana rağmen kafanız karışacak. Bir şey sizi objektif davranmaktan alıkoyacak. Kaygılarınızı içinize atmayın; birilerine anlatmaya çalışın. Aksi taktirde kötü bir ruh hali bütün gününüzü mahvedebilir.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay hala burcunuzda ilerlerken yapabileceğiniz çok şey var. Hafta sonu olmasına karşın acele etmeniz gereken durumlar olabilir.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Birini kafaya taktınız. Uzaktan takip ediyor ve o insanı elde etmek için plan yapıyorsunuz. Uğraşılarınızın gereksiz olduğunu zamanla anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yoğun istek ve arzularınıza göre davranacaksınız. İş alanınızda gösterdiğiniz çabaların karşılığını istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Değişimden çok korkmayın. Dış çevre ilişkilerinizi şekillendirin.04 AĞUSTOS 2017 YAY BURCU YORUMU