Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

03 Ekim 2022 Oğlak burcu yorumu

Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar için yenilenme zamanı... Ancak kendinizi daha derinden inceleyecek ve karşılaştığınız etkileyici kişiler fikirlerinizi değiştirecek. Aslında siz de değişmek ve kendinizi yenilemek istiyorsunuz... Şimdi zamanı... Sürpriz gelişmeler olabilir ve siz, değişikliklerden rahatsız olabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve zorlayıcı olayların etkisine direnç göstermek yerine anlamaya çalışın. Skandallardan uzak durun ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Enerjiniz ve istekleriniz giderek yükseliyor.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Sizi tamamıyla destekleyecek bir iş arkadaşınızla paylaşacağınız yeni ilgi alanları edineceksiniz. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Riskli bir işiniz varsa dikkat edin. Yıldızlar pek olumlu sayılmazlar ve büyük bir mali kayıp yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırabilir, planlarınızdaki değişiklikler nedeniyle toparlamanız gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili olan konular sizi oyalayabilir. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla program yapıp zaman geçirebilir, keyif aldığınız şeyler için de harcamalarda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özdisiplini gelişkin Oğlaklar, sabah saatlerinde eleştirilere maruz kalabilirsiniz. İşler beklediğinizin aksi gelişebilir. Günün ikinci yarısından itibaren ilişkilerde, anlaşmalarda yol alıp ilerleyebilirsiniz.