Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

04 Kasım 2022 Oğlak burcu yorumu

Duygu ve düşüncelerinizin derinleştiği bir gün... Gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyarak güne başlayabilirsiniz. Bu arada en eski isteklerinizi ve projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Gün içinde alacağınız haberler ve karşılaşacağınız kişiler size eski niyetlerinizi hatırlatabilir. Bazı karışıklıklar olabilir ve güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ancak güç mücadelesi yapmaktan kaçınabilirsiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. En azından bugün olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Öğleden sonra meydana gelecek Güneş Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedecek kadar duyarlı olacaksınız.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Başkalarının talep ettiği bir iş görüşmesinde kendinizi arka plana atmayın. Daha iyi görevler almanız muhtemel. Yeni tanıştığınız bir kişi gönlünüzü fethedecek, fakat bunun karşılıklı olmadığından endişe duyacaksınız ve arkadaşlarınızı üzmemek için ondan uzak durmaya çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay Başak burcunda ilerlerken yolculuklar, eğitsel uğraşlar hayatınıza yeni şeyler katabilir. Hareketsiz kalmamalı ve dışarı çıkmalısınız.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arzularınızın gerçekleşmesi konusunda baskıcı davranabilirsiniz. Hayaller ve realite uyuşmayabilir. Geçmişten gelen husumetler nedeniyle kinci tutumlardan kaçınmak önemli. Tahammül gücünüz düşebilir, biraz yalnız kalmak iyi gelir.