Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

21 Aralık 2022 Oğlak burcu yorumu

Bugün duygularınız yoğunlaşabilir, kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Daha önce başlattığınızişlerinizi devam ettirirkenyeni kararlar alabilirsiniz. Ani gelişmelerden etkileneceksiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. Bu arada güç mücadelesine girmeyin ve kendi fikirlerinizi kabul ettirmek için çevrenizi zorlamayın. Aslında sevdikleriniz ve yakınlarınız sizi destekleyecek. Fakat olayları fazla zorlamayın ve duygularınızın değişmesine izin verin. Aslında duygu ve isteklerinizin derinleştiği bir döneme giriyorsunuz. Venüs sizin burcunda geri gitmeye başlıyor... Ve Ocak sonuna kadar geri gidecek. Sonra düzelecek ve 5 Mart günü Kova burcuna geçiş yapacak. Bu süreç içinde istekleriniz ve bakış açınız değişebilir.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Öfke patlamalarından kaçının; kolayca çözülebilecek bir hata için bu kadar uzlaşılmaz olmanıza gerektiren bir durum yok. İlişkinizi tazelemek ve gelecek için güvenli temeller oluşturmak isteyeceksiniz. Tarihler belirlemek için gayret gösterecek ve onlara uymaya çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Eğer borsada oynuyorsanız dikkatli olun! Yıldızlar çok olumlu bir konumda değil; riskli işlemleri ve bağlayıcı satın alımları ertelemek çok daha mantıklı olur. Temkinli olun!

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi orijinal fikirlerinizle ifade etmek istediğiniz bir gündesiniz. Bugün riskli konularla ilgili karar almamaya özen gösterin. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var. Bugün sanatsal aktivitelerle gününüzü değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yavaş akan bugünde sakin kalmaya çalışın.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geçmişten gelen harcamalar aniden gündem olabilir. Kendinizi, becerilerinizi göstermek için imkanlar var. Romantik konularda geride kalmayı seçmek uzun vadede zararlı olur. Akşamüstü hareket kabiliyetiniz artacak.