Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

24 Aralık 2022 Oğlak burcu yorumu

Güne farklı duygular ile başlayacaksınız ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hayal gücünüz ve sezgileriniz yüksek olacak. Fakat meydana gelen ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Öğlene doğru sabırsızlık ve gerilim hissedebilirsiniz. Etkileyici ve güce sahip kişiler ile güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Kendinizi yenilemek ve değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve bunun gerilimini yaşıyor olabilirsiniz. Maddi ve manevi güç peşinde olabilirsiniz ve hatta kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Gizli istekleriniz ve geleceğe yönelik büyük istekleriniz olabilir. Şimdilik fikirlerinizi kendinize saklayabilirsiniz.

Oğlak burcunun bugün genel durumu

Biri bir patronunuzla ilgili bir sır verecek, ağzınızı sıkı tutun, aksi takdirde işinizden olabilirsiniz. Çok inatçı davranacak ve bir arkadaşınızın tavsiyelerini dinlemekten kaçacaksınız. Bu arkadaşınız size yardımcı olmak istiyor ve en sonunda ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar çok olumlu olmasa da iyi bir gün olacak. Önemli kararlar alıp esas hedeflerinize odaklanmaya değer. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Karşılıklı ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Eşiniz ile ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde kısıtlandığınızı hissettiğiniz durumlar yaşanabilir. Yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde risk almak çok daha kolay olabilir. Sonuçlarına katlanamayacağınız hareketler yapmamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ilişkilerde baskın tavırlar sergileyebilirsiniz. Danışma ihtiyacı ile size gelen insanları incitmeyeye özen gösterin. Eş, partner ilişkilerinde duygusal çıkışlara maruz kalabilirsiniz. Gün içinde huzur arayışınız artacaktır.