Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

16 Şubat 2023 Oğlak burcu yorumu

Sevgili Oğlak, gök konumu pekte sevimli değil ama sen inatçı ısrarcı ve gerçekçi birisin. Her zorluğu aşabilirsin. Özel işlerinde ilerlemeler kaydedeceksin. Ani değişimler planlarını altüst edebilir ama üzülme yakında her şeyi yeniden düzene koyabilirsin. Parasal sorunların seni bir hayli üzmüş ama bunlardan ders almasını da bilmelisin. Bugün, Ay’ın konumu, ince duygularınızı ortaya çıkarıyor. Fakat, aynı zamanda sizi hassas ve eleştirici yapıyor. Kırılmaya müsait yapınız, sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Hissettiğiniz duygular sizi doğru yola götürüyor ve haklı çıkıyorsunuz.

Kariyer

Kazandığınız parayı veya mal varlıklarınızı değerlendirme yolları arayabilirsiniz. Fikrine güvendiğiniz bir arkadaşınız sizi yönlendirebilir veya görüşmeniz için bir uzmanın ismini verebilir.

Genel Yorum

Bugün alacağınız etkiler, haberdar olmadığınız bazı konuları açığa çıkarmanıza yardım edecek türden olabilirler. Bunları iyi değerlendirebilmek için çevrenizi gözleyin ve olayların gelişimine dikkat kesilin.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli düzenleme veya anlaşmalar tekrar ele alınabilir veya yenilenmesi gereken planlar olabilir. Bazı konuların güncellenmesinin size önemli faydaları olacağını göreceksiniz. Biraz beklemeniz gerekli o kadar. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkabilir. İlişkilerde anlayış ve uyum arayacaksınız. Beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizi bitirmek için özel bir çaba sarf edebilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif alacağınız işlerle uğraşmak size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız.Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz.. Bugün burcunuzda ilerleyen Ay, arkadaşlık ilişkilerinizi olumlu destekliyor. Geceleri uykusuz kalmamaya çalışmalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün ne ile uğraşırsanız uğraşın hevesiniz size artı değer katacak. Çok fazla efor sarf etmeseniz bile yapıcı ve iyimser tavırlarınız göz dolduracak. Kendinizle ilgili bir talepte bulanacaksanız güler yüzünüzü esirgemeyin.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.