Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

12 April 2023 Oğlak burcu yorumu

Hayatınızla ilgili heyecanlı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Partneriniz ilişkinizle ilgili olumlu şeyler söyleyecek. Bundan sonraki hareket sizden gelmeli. Ev ve iş yaşantınızda büyük bir yoğunluk yaşıyorsunuz. Yakınlarınızın maddi ve manevi desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz

Aşk:

Sevgilinizle aranızda sizden kaynaklanmayan bir takım problemler var. Bugün sevgilinizden bu problemleri aşma yolunda olumlu sinyaller alabilirsiniz. Onu biraz daha anlamaya çalışmalı ve ona zaman vermelisiniz.

İş:

İş yerinizdeki başarılarınız günden güne artıyor. Bugün olumlu iş görüşmeleri yapacağınız, kariyerinizin gelişimi konusunda size büyük yardımları dokunacak kişilerle tanışacağınız bir gün olacak.

Para:

Bugün beklemediğiniz harcamalar yapacaksınız. İş ile ilgili yeni atılımlar yapma planlarınız var ise bugün çok uygun bir gün. Bugün alacağınız kararlar , yapacağınız yatırımlar ilerideki zamanlarda size büyük kazanç sağlayacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Değişken havalar yüzünden soğuk algınlığı geçirebilirsiniz. Beslenmenize ve giyiminize özen gösterin.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı konularda ısrarcı olmak veya taleplerinizi dikte etmek yerine, politik davranmanız istediğiniz sonuçları almanızı kolaylaştıracaktır. Aksi takdirde, bir süredir emek harcadığınız plan, düzenleme veya işlerin istediğiniz gibi ilerlemesi zorlaşabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken duygusal açıdan daha hassassınız. Kişisel açıdan önemli işlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sistemli davranarak bir çok problemi anında çözüyorsunuz. Bugün, gücünüzün farkında oluşunuz, engeller konusunda sizi temkinli hareket etmeye zorluyor. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyor ve gücünüzü besleyecek yeni kaynaklardan faydalanmak istiyorsunuz. Kazançlarınızı yönlendirme konusunda başarılı bir gün.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sözünüzün, kararlarınızın ve otoritenizin sorgusuzca kabul edilmesi gibi bir beklentiniz var. Size karşı verilebilecek tepkilere tolerans göstermeniz şart. Her şeye hakim olamazsınız. İnsanlara nefes alma payı bırakın.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.