Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

20 April 2023 Oğlak burcu yorumu

Hayat dolusunuz. Bugün de dostlarınızı sevindirdiniz. Paylaşma, yardımlaşma duygunuz çok gelişmiş. Paylaşmak size huzur veriyor. Birkaç gün içinde sizi anlamamakta ısrarlı eski bir dostunuz tarafından aranabilirsiniz. Temel özelliklerinizden biri olan kincilik, bu aranmada tatilde olmalı. Yeniden ve daha güzel bir dostluk başlayabilir.

Aşk:

Aşk için yaratılmışsınız. Ama evladiyelik beraberliğiniz sizin için çok doyurucu. Bu yüzden sizi görenleri siz göremiyorsunuz. Sizdeki tepkisizliği gören ilgilileriniz, bu yüzden sizi kısa sürede ilgi alanları dışına çıkartıyorlar.

İş:

Çok enerjiksiniz. İş yaşamınız tatil, izin türü ayrılmalarınızda sekteye uğruyor. Bundan ötürü de yeterince tatmin ediliyorsunuz. İş yerinizde küçük bir sorununuz var.

Para:

Eliniz çok açık. Yine de para sıkıntısı çekmiyorsunuz. Çok yakınınızda harcamalarınızı denetleyen biri var. Ona borçlusunuz biraz bunu. Size bazen, harçlık isteyen bir çocuk duygusu veriyor ama, aldırmayın. Güvence altındasınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlıkla ilgili bir soruyla hiç karşılaşmıyorsunuz. İnsana maşallah dedirtecek kadar sağlıklı ve zindesiniz. Ama çok yakınınızda bir sağlık sorunu yaşanıyor.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Gökyüzünün konumu sizi hiç hesapta olmayan bir pozisyona düşürebilir. Şaşırtıcı gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz. Bazı düzenleme, plan ya da anlaşmaları tamamen gözden çıkartmadan önce sakinliğinizi koruyarak karar vermeniz gereken iki günlük zaman dilimindesiniz.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatın güzel yönlerine ve zevklere zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Yenilikler size iyimserlik getiriyor.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

El becerisi isteyen işler ve hobiler sizi mutlu edecek. Çocuklarla yapılacak aktivitelerde onlarla aynı dilden konuşma ve bu sayede oyun ortamında eğitime katkıda bulunma şansınız olacak. Kısa seyahatler de keyifli olabilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.