Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

01 May 2023 Oğlak burcu yorumu

Duygusal çalkantılarınıza bir yön vermekle uğraşacağınız bir gün geçireceksiniz. Senelerce emek verdiğiniz bir yakınınızın gerçek yüzünü görememiş olduğunuzun şaşkınlığını yaşıyorsunuz. Bazı değerlere fazla önem veriyorsunuz. Bu değerlerin yıkılması haliyle sizi oldukça sarstı. Bu durumdan kurtulma çareleri aramak yerine kendinizi iyice bıraktınız.

Aşk:

Aşk hayatınızda bugün için değil ama ilerisi için son derece ümit verici gelişmeler yaşayacaksınız. Sevgilinizde sizin kadar tutkulu ve aşkta sadakat arayan birisi. Onunla olmak hoşunuza gidiyor ama sağlam bir ilişki için eski defterleri tamamen kapatmalısınız.

İş:

Rayına oturttuğunuz işlerinizin yeni aldığınız sorumluluklarla yeniden karıştı. Üstelik işe karşı eski hevesinizde yok. Boş oturmak sizin mizacınıza aykırı ama amaçsız çalışmakta size anlamsız geliyor.

Para:

Bugün borç ödemeleri yapacaksınız. Daha önceden ödeyeceğiniz parayı ayırdığınız için , bu ödemeleri yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Para konusundaki disiplininizi sürdürmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Beslenmenize ayrı bir özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda ilişkiler boyut değiştirebilir, ama sadakat sorunlarına ve hayal kırıklıklarına karşı tedbirli olmanızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde çalışma hayatınızdaki bitirmeniz gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Üstlerinizle ilişkileriniz bugün önem kazanabilir. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemelisiniz. Toplum önünde olmak isteyeceğiniz, sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. İlerleyen saatlerde akşam için ziyaret programları yapabilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Mantık ve akılcı davrandığınız, her konu size başarıyı getiriyor. Bugün, bir takım özel konumlarınız gündeme gelebilir. İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz ve imkanlarınızı kendi tarzınıza göre değerlendirmek isteyeceksiniz. Seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Özellikle ikili ilişkiler konusunda yapıcı bir enerjidesiniz. Çocuklarla ilgili konular, genç insanlarla bir arada yapılan işler, el becerisi ve yaratıcılık isteyen işlerde yeteneklerinizi su yüzüne çıkarma fırsatı doğabilir.

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.