Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

20 May 2023 Oğlak burcu yorumu

Duygusal anlamda bazı gerginliklerin devam edeceği bir gündesiniz. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda genel bir gerginlik olabilir ve ailenizle fikir çatışmaları içine girebilirsiniz. Kendi içinize dönem eğilimine girebilir ve hayatınızla ilgili kendinize saklayacağınız planlar yapabilirsiniz. Duygusal olarak bir huzursuzluk içine gireceksiniz ve nedensiz bazı gerginlikler olabilir. Acele hareket etme eğiliminiz bugün sizin için zararlı olabilir. bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz bu sizin için beraberinde kötümserliği de getirecektir. Herhangi bir konuda girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çocuklarınızı, aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlara açık, yeni aşkların gündeme gelebileceği ya da mevcut ilişkilerin yenilenebileceği iki haftalık süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde sizi krize sokan olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Finansal konulara ilgili bitirmeniz gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi bitirmeniz için uygun zamanlar olacaktır. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşlerinizde arkadaşlarınızdan kaynaklanan veya finans konularındaki sorunlardan dolayı bazı gecikmeler olabilir. Beklentileriniz; iletişim konusunda ağır giden şartlar veya bürokratik sorunlar yüzünden sekteye uğrayacaktır. Yaşama dair hiçbir ödün vermeden hayatınızı sürdürmek istiyorsunuz.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.