Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

21 May 2023 Oğlak burcu yorumu

Bugün duygusal yönden oldukça zayıfsınız. Bazı kişisel istekleriniz yüzünden çevrenizdeki insanlara yalan söylediniz ve size değer veren bir yakınınızı da fazlasıyla üzdünüz. O insanın güvenini kaybettiğiniz için de şimdi pişmansınız. Hayatta dürüst olduğunuz sürece başarılı olur ve sevilirsiniz bunu sakın unutmayın.

Aşk:

Aşk yaşamınızda beklenmedik gelişmeler olurken, toplum yaşamınızda göz önünde bulunabilecek bir konumda bulunacaksınız. Sevdiğiniz kişi etkileyici ve cazip birisi ve onu kıskanıyorsunuz. Onun da sizi kıskanmasını anlayışla karşılamalısınız.

İş:

Bugün iş hayatınızla ilgili bazı evraklar arasında kaybolup gidebilirsiniz. Sizin için oldukça yoğun ve zor geçen bir iş günü olacak. Enerjiniz ve iş potansiyelinizin yüksek olması ile yinede sorunların üzerinden hatasız gelebileceksiniz.

Para:

Maddi bakımdan bu aralar çevrenizdeki insanlara göre daha iyi bir konumdasınız ve sizden her an borç para isteyebilirler. Borç verirken iki kere düşünmeli , borç verdiğiniz insanın güveneceğiniz birisi olmasına dikkat etmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinizi çok zinde hissediyor bile olsanız soğuk algınlığı türünden hastalıklara açıksınız. Özellikle terlediğiniz zamanlarda kendinizi kollamalısınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çocuklarınızı, aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlara açık, yeni aşkların gündeme gelebileceği ya da mevcut ilişkilerin yenilenebileceği iki haftalık süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün bir yeni ay gerçekleşiyor. Aslında, yarın meydana gelecek olan Merkür gerilemesi, bugün meydana gelecek olan yeni ayın yenileyici ve canlandırıcı etkisini biraz hafifletebilir, ama yeni ay, Boğa burcunda gerçekleşeceği için küçük mutluluklar da bize yetecektir nasılsa.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde sizi krize sokan olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Finansal konulara ilgili bitirmeniz gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi bitirmeniz için uygun zamanlar olacaktır. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşlerinizde arkadaşlarınızdan kaynaklanan veya finans konularındaki sorunlardan dolayı bazı gecikmeler olabilir. Beklentileriniz; iletişim konusunda ağır giden şartlar veya bürokratik sorunlar yüzünden sekteye uğrayacaktır. Yaşama dair hiçbir ödün vermeden hayatınızı sürdürmek istiyorsunuz.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.