Oğlak

Oğlak burcu yorum arşivi

22 May 2023 Oğlak burcu yorumu

Zihinsel faaliyetlerinizin yoğun olduğu bir dönemdesiniz. İlginizi bir kaç işe birden yöneltmek zorunda kalabilirsiniz. Günlük olayları günü gününe takip etmek çevrenizdeki insanların tavır ve davranışlarını izlemek ve yapacağınız işleri düzenlemek zorundasınız. Ancak tüm bunları yaparken ani karar ve uygulamalardan vazgeçmelisiniz. Duygularınızı frenlemeli, akılcı davranmalısınız.

Aşk:

: Bugün duygusal konularda karmaşık düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu durumda kendi başınıza hareket etmek yerine sevdiğiniz insana danışmalı ve bazı şeyleri onun ellerine bırakmalısınız.

İş:

İlginç fikirler üretmekte üzerinize yok. Her şeyi merak etmek sizde bir alışkanlık haline gelmiş ancak disiplinli bir çalışma havasına giremiyorsunuz. Zekanızla bazı işlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Para:

Maddi konularda gelişmeler görülüyor. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda çeşitli kimselerle görüşebilir, yakınlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Bugün eğlence yerlerinde bir miktar para harcayabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kilo problemlerinizle yine başınız belada. Beslenmenize dikkat etmeli en kısa zamanda spora başlamalısınız.

Oğlak Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kritik kararlar dönemi olabilir. Yaşantınızı tamamen değiştirebilecek bazı kararlar alabilmenizi sağlayacak fırsatları kullanma ya da bu alanda yeteneklerinizi geliştirme eğiliminiz yüksek.

Oğlak Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizde baskı sonucu manipülasyon oluşabilir. Denge ve uyum arayışına girebilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Çalışma hayatınızda engellere takılabilirsiniz. Günlük rutin işlerinize yoğunlaşmak size daha iyi gelebilir. Gün içinde akışta kalmaya çalışın.

Oğlak Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. İşinizde en iyi olmak ve mesleki hırslarınız size olumlu olarak geri dönecektir. Maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapacaksınız. Bazılarınız gizli-saklı duygular peşinde olacaksınız.

Oğlak Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Oğlak Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.