Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2020 Terazi burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular hissedebilirsiniz. Güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz ve meydana gelen olaylar bilinçaltınızın derinlerinde saklı olan unutulmuş isteklerin uyanmasına neden olabilir. Olaylar karşısında tahammülsüz ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz fakat sevdiğiniz konular ile ilgilenmek ve dostlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetlere gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Dışarı çıkmak, çevre gezileri ve sportif faaliyetler rahatlatıcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesi ile ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşinizde ilerlediğiniz yön, iş çevrenizdeki kişilerin değişmesi sonucunu getirebilir. İş arkadaşlarınız veya iş bağlantılarınız artık farklı insanlar olabilirler. Eski tanıdıklarınız ise, yeni ilişkilerin hızlı gelişmesine yardımcı olabilirler.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili yeni beklentiler içinde olabilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızda çatışmalar yaşanabilir. Olaylara sakin yaklaşmaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konularda değişimler yaşanabilir. Ticari konular sizi zorlayabilir. İlerleyen zamanlarda duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sizin için önem teşkil edebilecek görüşmelerde yer alabilir, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Haberleşme, görüşmeler ve yakın çevre ilişkilerinde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, akşam saatlerinde iletişim alanında geçmiş düşüncelere yer vermemeye ve bugüne odaklanarak sevdiklerinizle iletişim kurmaya yönelmeniz faydalı olacaktır.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Siz ailenizle olmak ve aile değerlerine bağlı kalmak isterken, o kafasına buyruk davranabilir.