Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2020 Terazi burcu yorumu

Sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derin olabilir ve sevdiğinizin davranışlarını değiştirmesi için zorluyor olabilirsiniz. Veya sevdiklerinizin davranışlarından etkilenip itiraz edebilirsiniz. Sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz ve sorunlardan uzaklaşıp keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz akrabalarınız veya arkadaşlarınız ziyaretinize gelebilir veya yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve heyecan duyabilirsiniz. Duyduğunuz haberler fikirlerinizin değişmesine neden olabilir.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

İnsanların size doğru bir çekim hissedeceği saatler geçireceksiniz. Cazibeniz sizi ilgi odağı yaparken, ilgiden hoşlanıp sosyal ortamlarda geçirmeye ayırdığınız vakti de uzatmaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Hesapları kontrol etmek için uygun günler geçireceksiniz. Muhasebe bölümünün yapmış olduğu ufak da olsa bir hatayı bulabilir ve bunu, ileride yükümlülükler getirmeden önce düzelttirebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bütçeleme yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmanız sizi başarıya götürecektir. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle işlerinize yön vermek kolay olacaktır.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevecen bir mizacınız olmasına rağmen bu özelliğinizi dışa tam olarak yansıtamıyorsunuz. İş yerinizde oldukça taktir ediliyorsunuz. Savurganlığınızı bırakmalısınız.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işleriniz ön plana çıkarken, yaşamınızda değer verdiğiniz insanlara kıskançlık, şüphe ve takıntılı duygularla yaklaşmadan varolan sorunların üzerine gitmemeniz gereken bir gündesiniz. Doktor kontrolleri ve evde dinlenmek için ideal zamanda bulunmaktasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarınızdaki harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İş hayatınızda yaratıcı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yeteneklerinize güvenmenizin zamanı geldi.