Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

23 Ağustos 2020 Terazi burcu yorumu

İçinizde fırtınalar kopuyor olabilir fakat bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Daha iyimser ve anlayışlı olduğunuzu hissedebilirsiniz ve sevdiklerinize ilgi gösterebilirsiniz. Büyükanne, teyze, hala veya saygın büyükleriniz ile ilişkileriniz sıcak olacak ve onların desteğini alacaksınız. Radikal değişime zorlayan durumlar gerilim hissetmenize neden olsa bile sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve dikkatinizi sevdiklerinize yönelteceksiniz. Özgür aşklar ve aniden başlayan aşk maceraları sizi heyecanlandırabilir ancak maceraya atılmadan önce iyi araştırın.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, yakın çevrenizle yürütmekte olduğunuz ilişkileri daha da derinleştireceğiniz bir dönemi başlatabilir. Sosyal hayatınızda bir canlanma olması ve kalabalıkların sizi mutlu etmesi mümkündür.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bir faaliyeti birlikte yürüttüğünüz veya sıklıkla kendisine danıştığınız bir kişiyle uzun bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Fikir alışverişlerinde bulunup yeni bir yol haritası çizmek bugün gündeminizde yer alabilir.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven ve istikrar duygusu içinde finansal değişikliklere gidebilirsiniz. Kriz yaratan durumlar sizi gergin kılabilir. Uğraştığınız konularla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Başkalarına iş hayatınız hakkında daha fazla bilgi vermeniz gerekebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizle aranızdaki denge mükemmel. Herkesle iyi geçinebiliyorsunuz ve kimsenin kalbini kırmıyorsunuz. Dostlarınız tarafından paylaşılamaz hale geldiniz. Kendinizi değerli hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda ailenizle planlar yapacaksınız. Küçük pürüzler çıkabilir. Hayatınızdaki insanın düşüncelerini öğrenmeden harekete geçmeyin, istediklerinizi yapmak zor olabilir.