Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

10 Eylül 2020 Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hareket halinde olmak moralinizi ve kendinize olan güveninizi yükseltecek. Ayrıca farklı kalabalıklar, dostlarınız ile birlikte olmak ve ilişkilerinizi güçlendirmenize yardımcı olacak ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Öğleden sonra karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizi heyecanlandırabilir ve daha önce farkında olmadığınız bazı ayrıntılar dikkatinizi çekebilir. Daha iyimser ve anlayışlı bir tavır içine girdiğinizi hissedebilirsiniz ve size daha önce zor gelen konulara yönelik bakış açınızın değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. Yakınlarınızın yaşadığı ilişkilerden etkilenebilirsiniz.   []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Son derece canlı ve neşeli olabilirsiniz. İyimserlik günün ana konusudur. Bu olumlu ruh hali içerisinde yaşamın keyifli taraflarına yönelme isteğinizde artış olacaktır.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Son derece canlı ve neşeli olabilirsiniz. İyimserlik günün ana konusudur. Bu olumlu ruh hali içerisinde yaşamın keyifli taraflarına yönelme isteğinizde artış olacaktır.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde, kısa yolculuklar ve konuşmalar zaman alabilir. Öğleden sonra ailevi işler ve sorumluluklarla ilgilenebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi çok şaşırtıyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işleriniz ön plana çıkarken, yaşamınızda değer verdiğiniz insanlara kıskançlık, şüphe ve takıntılı duygularla yaklaşmadan varolan sorunların üzerine gitmemeniz gereken bir gündesiniz. Doktor kontrolleri ve evde dinlenmek için ideal zamanda bulunmaktasınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Her zaman yaptığınız işlerden bugün memnuniyet duymayabilirsiniz. Kendinizi bu konularda çok sıkabilir ve çevrenizin sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz. Olaylara negatif açıdan yaklaşmanız mevcut sağlık sorunlarınızı tetikleyebilir.