Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

16 Eylül 2020 Terazi burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar duygularınızı yükseltecek. İletişim trafiğinizin hareketli olduğu bir gün geçireceksiniz. Aynı zamanda kendi içinize dönüp,  kendinizi keşfetmek isteyebilirsiniz. Özgür kişiler ve yeni keşifler ilginizi çekecek. Bilgisayar teknolojisi ile ilgili en son gelişmeleri takip edebilirsiniz. Bilgiye sahip kişilerle karşılaşabilirsiniz ve önemsediğiniz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Kişisel gelişim ve bilinçaltını araştıran konular ilginizi çekecek. Ayrıca fantastik konular, yoga ve meditasyon benzeri konulara ilgi duyabilir ve farklı felsefeleri araştırabilirsiniz. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün, yüz yüze iletişimlerin büyük ölçüde artmasını bekleyebilirsiniz. Ilımlı, samimi ve nazik yaklaşımlarınız sayesinde puan toplayabilir, güçlü diyaloglar kurabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Her türlü iletişimin artacağı bugün içerisinde iş çevrenizle de yoğun biçimde haberleşmeniz mümkündür. Bazı önemli haberler gelebilir. Gecikmiş bilgiler aktarılabilir.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay tutulması çalışma arkadaşlarınızla ilgili mevzuları gündeminize getirebilir. Üretken olduğunuz bir gündesiniz. Planlarınıza sadık kalmalısınız. Olaylar değişkenlik gösterebilir. Kararlarınızı hemen uygulamak isteyebilirsiniz. İşleriniz hız kazanabilir. Sizi yoran koşullar içinde kalabilirsiniz. Sakince düşünmeniz gereken durumlar oluşabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizi planlayıp, detaylandırmak isteyebilirsiniz. Esnek olmalısınız.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aile yaşamınız, ev ve yerleşime ait konular ile ilişkilerinizde olası öfkeli davranışlar veya geçici gerginliklerle karşılaşabilirsiniz. Ruhsal dünyanızda yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz, sakin, pozitif ve ılımlı insanlarla görüşmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ay tutulması sağlığınızı, iş koşullarınızı ve çalışanlarınızla ilgili konuları hareketlendirecek. Becerilerinizi geliştirmiş olduğunuz işlerle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik olaylara açıksınız.