Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

24 Eylül 2020 Terazi burcu yorumu

Her zaman yaptığınızdan daha farklı şeyler yapmak isteyebilir, ilginç organizasyonlara ilgi duyabilirsiniz. Alacağınız ani haberler sizi harekete geçirebilir ve çok hızlı programlar yapabilirsiniz. Yakınlarınızın ve size ihtiyacı olan kişilerin ziyaretine gidebilir, yardımcı olmak için gayret gösterebilirsiniz. Düşüncelerinizi değiştirecek durumlar ile karşılaşacağınız bir gün. Tartışmayın ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bugün dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yakın olduğunuz kişilerle bazı ortaklaşa girişimlerde bulunduysanız, bunlarla ilgili yeni fikirler bulabilirsiniz. Bu fikirleri insanlara olumlu bir iletişim ile aktarın ve fazla heyecana kapılıp empoze etmeye çalışmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yorucu bir yıl atlatan Terazi’ler, zaman zaman çok fazla zorlandığını hissetti. Başkalarının beklentilerini gerçekleştirmeye çalışırken kendi ideallerinizden vazgeçmiş olabilirsiniz. Ancak 2014’te sizin için önemli olan fikirler üzerine yoğunlaşarak işlerinizi kolaylaştıracaksınız.Eğer bir ilişkiniz varsa sizi zor günler bekliyor. İlişkiniz bazı zorluklarla karşılaşacak ve bu testleri geçmek sizin vereceğiniz kararlara bağlı. Uranüs’ün etkisiyle aşk hayatınızı istikrarsız bir dönem bekliyor. Ayrıca eski ilişkileriniz kimi zaman kafanızı kurcalayabilir. Bu ilişki çıkmazının içinde sağlığınıza da dikkat etmenizde fayda var.Gerilimden uzak durmaya çalışan Terazi’ler, iş yerinde de dengeyi ve uyumu yakalamayı arzular. İş hayatınızda da bu yıl aradığınız uyumlu ortamı bulacak ve yükseleceksiniz. Özellikle 2014’ün ilk yarısı işinizdeki hedeflere ulaşacak bu da size maddi olarak geri dönecek.Ancak yaza doğru bazı kötü haberler alabilir, eğer soğukkanlılığınızı korursanız bu dönemden de güçlü bir şekile çıkabilirsiniz. Bu yıl sanatsal aktivitelere daha çok yönelebilir; fotoğraf, sinema, tiyatro ve edebiyat alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.2014’te aile ve ev hayatınızda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Emlak yatırımı yapabilir ve bir yakınınızla aynı eve çıkabilirsiniz.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha hırlı olabilirsiniz. Bazı işlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gelişmeler olabilir. Parasal konularda kazançlarınızda artış olabilir. Yeteneklerinizle ilgili konularda küçük fırsatlar gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz uğraşlara yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuların rahat akacağı bir gün. Keyif aldığınız uğraşlara yönelebilirsiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para evinize giren Venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. Yalnız Venüs, Akrep burcunu sevmediğinden, maddi konularda zorlanmaları da beraberinde getirebilir.