Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Kasım 2020 Terazi burcu yorumu

Duygularınızı denetlemeniz gereken bir dönemdesiniz. Parasal konulara yönelik bazı kaygılarınız olabilir. Özellikle maddi sorunlarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçının. Hassasiyetinizin arttığı bir dönem ve alıngan bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Açık havada dolaşmak ve sevdiğiniz konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Bu arada ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bazı gelişmeler radikal değişiklikler yapmanız için sizi zorlayabilir. Ve siz de yakınlarınızı zorlayabilirsiniz. Sert ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Özellikle sevdiğinize karşı daha anlayışlı davranmak için özen gösterin./p> []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Olayları zorlamayın ve limitlerinizi kabul edin. Denge ve uyum için zaman ayırın. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün dikkat dağınıklığı, beklenmedik bir aksaklık ve seyahat sırasında unutkanlık yaşayacaksınız. Bu yüzden evraklarınıza ve hazırlıklarınıza daha fazla dikkat edin. Gençler günlerini en iyi kendi hedef ve beklentilerini etraflıca düşünerek değerlendirebilirler. Sadece bu şekilde kendi araştırmalarını yönetebilirler. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Ortaklı konular gündeme gelebilir. Sözleşmeler sizi zorlayabilir. Kadınlardan destek alabilirsiniz. Duygusal bağlar oluşturacağınız işlerden uzak durmanızda fayda var. İletişimde olduğunuz kişilerle görüşmeler sıkıntı çıkarabilir. Öğleden sonra işler sakinleyecektir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Son zamanlarda gereksiz harcama yapıyorsunuz. Gelir ve giderinizi dengelemek istiyorsunuz ancak pek başarılı değilsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınız önem kazanıyor. Az tanıdığınız insanlarla bir araya gelebilir, keyfinizi artırabilirsiniz. Parasal konularda ve aile ortamlarınızda endişeden ve aşırı kontrolcülükten uzak durmalısınız.