Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

04 Aralık 2020 Terazi burcu yorumu

Güne heyecanlı ve keyifli başlayacaksınız. İçinizden yükselen arzuların değiştirici gücünü hissedebilirsiniz ancak içinde bulunduğunuz durum ile istekleriniz çok farklı olabilir ve içsel bir karmaşa içinde bulunabilirsiniz. Aslında özgür kişiler ve farklı yaşayanlar size çekici gelebilir. Ayrıca çevrenizde gelişen olaylar ve teknolojideki gelişmelere uyum sağlamanız gerekiyor. Yeniliklere açık olabilirseniz, siz de kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz. Bugün hareketli bir gün geçireceksiniz ve dışarda olmak, hareket halinde bulunmak sizi rahatlatacak. Hırslı olabilirsiniz fakat bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Sorunlar olsa bile bugün bunlar ile başa çıkabilirsiniz. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yeni sözleşmelere imza atarken ya da yeni firmalarla çalışırken dikkatli olun; yeni kontaklarınıza karşı uyanık ve tedbirli davranın. Yıldızlar yan çizmeniz yüzünden, ilişkinizde dengesiz bir döneme gireceğinize işaret ediyor. Birbirinize karşı sorumluluk duygusundan yoksunsunuz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşka ve keyif veren konulara vurgu var. Eğlenceli konular ve çocuklarla ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Başarı... Bugünlerde her istediğinizi forma sokabildiğiniz için başarıya yakınsınız. Her istediğinizin olması sizi çok şaşırtıyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşleriniz konusunda her şeyi iyi organize etmelisiniz ama bazen tembellik ve ağır hareket etme isteğiniz sizi zorluyor. Bugün yapamadıklarınızdan kaynaklı olarak sinirinizi sevdiklerinizden çıkarmayın.