Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

05 Aralık 2020 Terazi burcu yorumu

Parasal konulara yönelik endişe duymanız mümkün. Fakat kararlarınızı uygulamak için bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle yabancılar ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve olaylara bakış açınız değişecek. Fakat çok fazla detaylar ile ilgilenebilir ve konuyu her açıdan düşünürken esas olan durumdan uzaklaşabilirsiniz. Bunun sonucunda şansınızı kullanmanız pek kolay değil. Hatta bu durum şanssızlığa bile dönüşebilir. Fakat bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve özellikle açık hava ve değişik ortamlar ilginizi çekecek. Katılacağınız bir organizasyonda yeni tanışacağınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve huzursuzluk hissedebilirsiniz. Yeniliklere açık olun ve sevdiklerinizi fazla zorlamayın./p> []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Duygusal durumunuzu tekrar harekete geçirecek ve huzuru bulacaksınız. Eski bir sevgilinizden haber alacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aşka ve keyif veren konulara vurgu var. Eğlenceli konular ve çocuklarla ilgili gelişmeler de gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazen tutturduğunuzu bırakmıyorsunuz. Gerçekleşemeyecek şeyler yüzünden üzülen taraf oluyorsunuz. Her zaman kendi şartlarınızı belirleyin boş yere üzülmeyin.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğlenceli konu ve olaylar içinde yer almak isteyebilirsiniz. Hayat girişimleriniz açısından sizi destekliyor. Özel hayatınızda rahat hareketleriniz ve tavırlarınız sevdiğiniz insanla daha fazla yakınlaşmanıza neden olabilir.