Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

19 Aralık 2020 Terazi burcu yorumu

Güne yoğun duygular ve nedensiz gerilimler hissederek başlayabilirsiniz. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili ani değişikler olabilir ve bunun huzursuzluğunu hissedebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Hareket halinde olmak ve seyahatlere çıkmak keyfinizi yerine getirecek. Yapıcı ve kararlı davranmak için gayret gösterin. Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir veya çok daha fazla kazanmak isteyebilirsiniz. Aslında projelerinizi gerçekleştirmeniz ve kazanç sağlamanız mümkün fakat makul olmanız gerekiyor. Kendinizi ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. []

Terazi burcunun bugün genel durumu

Tutumlu davranırsanız, her zamanki gelirinizden yüksek mükemmel fırsatlar elde edeceksiniz. Sonunda çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Duygusal açıdan da ilginç imalarda bulunan bir arkadaşınızla aranızda bir konuşma geçecek. Kararlı olun.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün gökyüzü sizden yana olacak; olumlu Astral akış yeni girişimleri doğuracak. Tadını çıkarın! Çalışanlar bugün iş arkadaşları ve patronlarıyla tehlikeli çatışmalara girmemek için kendilerini kontrol etmeyi başarmak zorunda kalacaklar. []

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaşlarla bir arada olmak iyi fikir. Ancak bir yandan eve ait bir konu ya da uğraş yüzünden huzursuzluk yaşanabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eski dostlarınızla bir arada olmaktan keyif alacaksınız. Gün içinde çalışma dünyanızı aksatabilir ve sıkıntılarını diğer günlerde yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün düşüncelerinizde oldukça pozitif ve aşırı iyimser tavırlarınızla hareket edeceksiniz. Bu dönemde sizi harekete geçiren insanlara daha çok ilgi duyuyorsunuz.