Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

22 Ocak 2021 Terazi burcu yorumu

Dikkatinizi kendinize odakladığınız bir dönem... Bugün ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Yatırım yapmak isteyebilir ve yatırım araçları ile ilgili araştırmalar içinde bulunabilirsiniz. Sürpriz fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönem. İlginç kişilerle tanışabilir ve çok farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilgili karmaşık duygular içinde olabilirsiniz ancak fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. Arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Bu arada finans konularına yönelik hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bu dönemde, her ne kadar şahsen sizinle bağlantılı olmasa da bir şekilde sizi rahatsız edecek çeşitli problemler çıkabilir. Aileniz ve sevgilinizi ilgilendiren hassas bir konuyla uğraşacaksınız; doğru lafları seçecek ve insanları sakinleştireceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş ile ilgili görevlerde daha iyi bir konsantrasyon sağlayarak durumu değerlendirmenize değer. Bu size mükemmel sonuçlar getirecektir. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda gereksiz masraflara gitmemeye özen gösterin. Kimi zaman elde olmayan nedenler de ziyan getirebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ARKADAŞ listenizden biraz ekslitme yapmalısınız. Gereksiz insanların varlığı sizi zor durumda bırakıyor. Hatalı kararlar vermeyin.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz insanın konuşmaları sizi harekete geçirebilir. Aşk hayatınızda karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacaksınız. Bugün, parasal olarak somut adımlar atmak isteyebilirsiniz.