Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Şubat 2021 Terazi burcu yorumu

Yapmak isteyip de bir türlü ortaya koyamadığınız her ne varsa, harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz ve gelişmeler beklediğiniz gibi olmayabilir. Ancak siz de olabileceklerden daha fazlasını istediğiniz bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi çok fazla zorlayabilirsiniz. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve zorluklar ile başa çıkmak size kolay görünüyor. Ancak kendinizi fazla zorlamasanız iyi olacak. Ayrıca bütçenizi aşan harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Daha sonra ihtiyaçlarınız artabilir. Akşama doğru alacağınız davete gidebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Size yakın olan biri size ilişkinizle ilgili iyi bir tavsiyede bulunacak; onun tavsiyesine uymaya çalışırsanız önünüzdeki günler daha sorunsuz geçecek.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki gelişmeler sizi ticari konulara yönlendirebilir. Sorumlu olduğunuz konularda büyüme kaydetmek için çaba sarf edebilirsiniz. İlgilendiğiniz konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Üstlerinize kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Ticari konular güçlü bir şekilde ilerleyebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Farklı cevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ulkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek icin saygı duyduğunuz kişilerin goruşlerinden faydalanacaksınız. Guzel yatırım fırsatları karşınıza cıkarsa değerlendirmekten cekinmeyin. Evinizde rahat vakit gecirmek isteseniz de icinizden yukselen enerji sizi evinizin dışına cıkartacak.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınıza çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde bireysel, farklı yönlerinizi ortaya koyacaksınız.