Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

12 Mart 2021 Terazi burcu yorumu

Çevrenizin çılgınlık olarak değerlendireceği türden istekleriniz olabilir ve harekete geçebilirsiniz. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmeniz pek kolay olmayabilir. Çünkü sorumluluklarınızı hatırlatan durumlar ile karşılaşabilirsiniz ve bu nedenle kararlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Farklı kültürler ve bilmediğiniz konulara yönelik araştırma yapan kişiler ilginizi çekecek. Çeşitli seminerlere ve eğitim programlarına katılabilirsiniz veya konu hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Bu arada seyahat programları yapabilirsiniz. Ancak harekete geçmek için acele etmeyin. Sürprizler değiştirici olabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Diyaloğa açık olacaksınız ve bu dönemin durgun ve yenilikten uzak olmasına sebep olan birçok durumu birlikte gözden geçireceksiniz. Sevgilinizin başkaları önünde sizi kışkırtması yüzünden kendinizi kötü hissedeceksiniz. Böyle şeyleri hiç sevmezsiniz ve bu yüzden sizde çok kötü bir karşılık vereceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Gerçekten dirençli ve cesaretlisiniz; daha iyi kazanç sağlayan bir aktiviteye yönelin. Çok yaratıcı bir dokunuşla anlaşmalarınız iyileşecek. İlk dekantta doğanlar oturup sonuç almayı beklememeliler, çünkü bu sonuçlar harcayacakları çabaya bağlı olacak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kimi zaman elde olmayan koşullar gündeme gelebilir. Başkalarına hizmet etmekle uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SİZE sorsalar dünyanın en şanssız insanıyım diyeceksiniz. Biraz iğneyi kendinize de batırın. Ani değişimler dengelerinizi bozuyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu aralar yaşayacaklarınızın sonucunda maneviyata sığınmak, kendinize vakit ayırmak ve kalabalıklardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Bunlar size büyük fayda sağlayabilir. Etrafınızda olan biten olayları gözünüzde büyütmekten kaçının.