Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Nisan 2021 Terazi burcu yorumu

Hareket halinde olmak geriliminizi azaltıyor fakat duygularınızı denetlemeniz bugün biraz zor olabilir. Karşılaştığınız olaylara ve kişilere duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve yapıcı davranmak için gayret gösterin. Özellikle sizden daha farklı görüşe sahip olan ve yaşam tarzı sizden farklı olan kişiler ile ilişkilerinizde daha tedbirli davranmanız gerekiyor. Marjinal kişiler size çekici gelebilir fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. İsteklerinizi ve kararlarınızı değiştirmeye zorlayan durumlar karşısında aceleci davranmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Çok titiz davranacak, etrafınızdakileri dikkatle gözlemleyeceksiniz, fakat bunu yaparken iş arkadaşlarınızı rahatsız edecek yollara da başvuracaksınız. Kendinizi çok güçlü, sakin ve son gerginliklerden kurtulmuş hissedeceksiniz. İleriye yönelik önemli adımlar atabilir ve belirli tarihler koyabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı gizli konular ya da endişeler söz konusu olabilir. Düşüncelerinizde daha pozitif olmaya gayret etmelisiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İs teklerinizi gerçekleştirmek için güçlü ve kararlı bir tavır sergileyeceksiniz. Enerjik ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geri plandan takip edilecek işlerinizin üzerine eğilebilir, kafanızda bazı planlamalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda sizi sıkıntıya sokan durumlara karşı sevdiğiniz insanlardan tavsiye alın.