Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 Nisan 2021 Terazi burcu yorumu

Kendinizi maceracı ve cesur hissedebilirsiniz. Fakat yapacağınız girişimlerde tedbirli davransanız iyi olacak. Ayrıca gelişmeler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve küçük ayrıntılara takılı kalabilirsiniz. Şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen detayların farkına varmanız aslında çok iyi fakat takılı kalırsanız fırsatları değerlendirmeniz zor olacak. Daha önce değer verdiğiniz kişiler ve konular gözünüzde değerini yitirebilir fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Güçlü ve saygın kişileri karşınıza almayın ve şansınızı iyi kullanmak için gayret gösterin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Önünüzde durgun, sıradan bir dönem var. Daha fazla konsantre olmaya çalışın ve enerjinizi tüketmekten kaçının; çünkü aleyhinizdeki durumlara karşı enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Keyifle işi bir arada yapmanın bir yolunu bulacak ve partnerinizle birlikte çok pozitif ve avantajlı bir tatile çıkacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında bazı endişeler ya da elde olmayan nedenler gündeme gelebilir. Öğle sonrasında ise duygularınızla daha hızlı kararlar verebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özel işlerinize hiç kimsenin karışmasını istememeniz çok doğal. Oysa iyi niyetle size yardım etmek isteyenleri fark etmelisiniz. Kârlı yatırımlar sizi bekliyor.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Partnerinizle aileniz arasında güç çekişmeleri, ego sürtüşmeleri oluşabilir. Bir eşyanız bozulabilir. Öğleden sonra daha rahat enerjilerle hareket etmeye başlayacaksınız.