Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

14 Nisan 2021 Terazi burcu yorumu

Önem verdiğiniz kişilerle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Yaşantınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ve hatta radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. İlginç kişiler ile tanışabilirsiniz ve onların düşüncelerinden etkilenebilirsiniz. Ani değişiklikler ve ortaya çıkan bazı karışıklıklar fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Ancak karar değiştirmek için uygun dönem değil. Zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ancak dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanız zor olabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Enerjiniz ve mücadeleci tavrınız kendinizi yenilmez hissetmenizi sağlayacak ve iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin sempatisini kazanacaksınız. Bu zamanın ne kadar hassas olduğunu fark edecek ve sakin olmaya çalışacaksınız; bu sayede bu dönemin daha zor geçmesini engelleyeceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşler pürüzsüz yürüyor. En iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konularda başkalarından yardım alabilirsiniz. Eksik işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerden para kazanabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle program yapabilirsiniz. Öğleden sonra yakın çevrenizdeki kişilerle program yapmak size iyi gelebilir. Ticari konulara önem verebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İnsanlara karşı sert bir tutum içine girebiliyorsunuz. Bu arada menfaatlerinizi düşünmeden hareket ediyorsunuz. Cömertliğiniz tartışılmaz ama iyiliğinizi gölgelemeyin

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konulara karşı kolay tepkiler vermeye açıksınız. Özel hayatınızda havada kalan durumlar ve karşı tarafın değişken koşulları sizin hayatınızı da fazlasıyla etkiliyor.