Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

18 Nisan 2021 Terazi burcu yorumu

Evinizle ilgilenebilir ve ev içinde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı düzenleyebilir, çekmeceleri yerleştirebilir ve eşyaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Evini tamamen değiştirmek isteyenler ise çeşitli arayışlara girebilirler. Yakınlarınız, çocuklar, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile ilgileneceksiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızı ve aile bireylerini arayabilir, arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözün.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara tüm çabalarını ortaya koymayı tavsiye ediyor. Bugün çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca istifade edin.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konularda sorumluluğunuz artabilir. Eviniz ile ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi yeniden harekete geçirmek için mücadele verebilirsiniz. Toparlamak isteyeceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz. Geçmişle ilgili konularda daha fazla içinize dönebilirsiniz. Duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Başkalarıyla paylaşım içinde olmak sizi keyiflendirebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızı seçerken, maddi çıkarlarınız doğrultusunda karar alacaksınız. Partnerinizle birlikte yurt dışıyla ilgili projeler gerçekleştirme ihtimaliniz var.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlara karşı mesafeniz fazla olabilir. Biri size bir şeyden bahsettiğinde hemen ciddiye alıyorsunuz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı frekansta olacaksınız.