Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

01 Mayıs 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve kendinizi zorlamaktan vazgeçip çevreniz ile ilgileneceksiniz. Gelişmeler sizin beklediğinizden ve istediğinizden daha farklı olabilir veya ağır koşulların zorlayıcı etkisi ile başa çıkmanız gerekebilir. Ancak yaşam enerjiniz ve isteğiniz yüksek. Özellikle karşınıza çıkan unutulmuş olaylar ve kişiler, hatırlamak istemediklerinizi uyandırmış olabilir. Ancak bugün kendi içinizdeki kavgayı sonlandırıp yapmanız gereken işler ile ilgileneceksiniz ve böylece sorunlardan uzaklaşıp keyifli vakit geçireceksiniz. Elbette çözmeniz gerekenler var ama şimdilik bekleyebilir...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir iş arkadaşınızın şikayetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki sorumluluklarınızın sizi duygusal açıdan zorlayabilir. İşlerinizi ilerletme çabası içinde olabilirsiniz. Gün içinde duygusal değişimler yaşayabilirsiniz. Geçmişte kalan işleri bitirmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulara yön verebilirsiniz. Bugün kendinizi göstermek için gereken mücadeleyi vereceksiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Şans bugünlerde her konuda yardımınıza yetişiyor. Bazı sorunları çözmek için risk almanız gerek. Bugün girişken olun ve korkmayın. Şartlar lehinize gelişmeye başladı.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya iş alanlarınızda kendinizi göstererek başlayacaksınız. Hayatınızdaki önemli gelişmeler ve aldığınız önemli bilgiler iş yaşantınızda daha iyi hedefler belirlemenize neden olabilir.