Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

08 Mayıs 2021 Terazi burcu yorumu

Hareketli bir gün geçirecek ve keşif gezileri yapacaksınız. Özellikle yatırıma yönelik yaptığınız araştırmalar ve çalışmalarınızı bugün gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler ve her türlü zenginlikler dikkatinizi çekecek. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanların bütün dikkati yatırıma yönelik olabilir. Aynı zamanda kendinizi yenilemek, evlenmek, çocuk sahibi olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Fakat saygı duyduğunuz kişilere karşı daha dikkatli davranın. Detaylar dikkatinizi dağıtabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Davranışlarınızı değiştirmeye ve firmanızın taleplerine uymaya çalışın, bu hiç tahmin edemeyeceğiniz, faydalı sonuçlar sağlayacak. Sakıncalı düşüncelerle kendinizi bunaltacak ve bu durumu sizi ihmal ettiğini düşündüğünüz partnerinizden intikam almak için kullanacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel anlamda daha ön planda olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Hassas olduğunuz konular gündeme gelebilir. Bazı işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları düzeltmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Duygusal olarak zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Politik davranarak işlerinizi belli bir yere kadar idare edebilirsiniz ancak maddi sıkıntılarla bir yere kadar başedebilirsiniz. Oysa şansınızla savaşı bırakın ve fazla zorlamayın.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, vaktinizin çoğunu kendinize ayıracaksınız. Sizi eğitecek ve gelişiminizi hızlandıracak konulara eğilmek isterken, etrafınızda gelişen başka olaylara da ilginizi aktarabilirsiniz.