Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

04 Haziran 2021 Terazi burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı yükseltecek. Değişik heyecanlar yaşayabilir ve sürprizlerden etkilenebilirsiniz. Duygularınız güçlü ancak duyacağınız bazı haberler kafanızın karışmasına neden olabilir. Eviniz ile ilgilenmeniz gerekebilir ve yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada ustalar, hizmetliler ve iş yaptığınız kişiler ile tartışmayın. Yanlış anlamalar olabilir. Dikkatinizi yükseltin ve aklınızdan geçenleri ortaya koymadan önce bir kez daha gözden geçirin. Kafanız karışık olsa bile anlayışlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Elinizden geleni yaptığınızı, fakat karşılığında aynı muameleyi görmediğinizi düşünüyorsunuz, o yüzden şu aşamada hiçbir eylemde bulunmamanız daha iyi. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sizden daha fazla tecrübesi olan kişilerin fikirlerine değer vermezlik etmeyin ve beceriksiz kişileri dinleyerek de vaktinizi harcamayın. Harika fırsatlar kaçırabilirsiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün burcunuzda ilerlerken olumlu yönlerinizi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarıyor. Ailevi konularda da pozitif gelişmeler mümkün.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Anlayışlı bir yapınız olduğundan aklınızdan geçenleri söyleyemiyorsunuz. Sessiz bir hal aldınız. Partnerinizle aranızdaki ufak tartışmalar sebebiyle üzülebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insan her zamankinden daha farklı davranmak isteyebilir. Seyahat ve eğitimle ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu alanlarınızda güzel etkilerle karşılaşacaksınız.