Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Haziran 2021 Terazi burcu yorumu

Tahammülsüz ve sabırsız olduğunuz bir dönemdesiniz. Parasal konulara yönelik gerilim hissedebilirsiniz ancak harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Yapabileceğinizden daha büyük istekleriniz olabilir. Olabileceklerden daha fazlasının peşinden koşarsanız, olabilecek projeler dahi olmaz. Biraz makul olun ve kendinizi fazla zorlamayın. Ayrıca bütçenizi dikkatli yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Yaşantınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri bir kez daha gözden geçirin ve güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bir iş arkadaşınızın şikayetlerini dinleyecek haliniz olmayacak ve farklı konulardan konuşarak onun dikkatini dağıtmaya çalışacaksınız. Gökyüzü bugün partnerinizin sinirli olabileceğine dair sizi uyarıyor. Bu yüzden onu kızdırmamaya özen gösterin ve olabildiğince samimi davranın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanabileceksiniz. İşlerinizde tamamlanmalar söz konusu. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni kaynak arayışı içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir. İş hayatınızdaki gelişmeler yeni gündemler getirebilir. Fikir ayrılıkları sorun yaratabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fark edilmek, övgü dolu sözcükler duymak sizi motive edecek. Ama siz bunları hep istiyorsunuz. Sahip olduklarınızla şu an yetinmelisiniz. Daha fazlası sorun yaratabilir.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkalarının kaynaklarından, eşinizin veya sevgilinizin parasından faydalanacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Maddi durumunuz düzelebilir.