Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

05 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Duygularınızın dalgalanacağı bir gün... Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz ve sevdiklerinizin yaşadığı olayları değerlendireceksiniz. Hareketli ortamlar ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek. Yaşantınızda radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz ve bunun için gayret gösterebilirsiniz ancak zorlayıcı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Güç mücadelesi yapmayın ve kendinizi fazla zorlamayın. Tabii çevrenizdeki kişileri de zorlamaktan kaçının. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik davranışlarınızın ve isteklerinizin değiştiğini hissedeceksiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Para durumunuzu düzene sokabilecek ve geleceğinizi daha güvenli hale getirebileceksiniz; yatırım yapmanız için de iyi bir zaman. Sevgilinize daha fazla zaman ayırma isteği duyacaksınız ve onu ilgi odağı yapacaksınız. Ona cömertçe güzel hediyeler vereceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Finans konuları için olumlu bir gün. Sizi tatmin etmeye yetecek kadarına sahip olacaksınız. Sonuçlar yapmanız gereken görevle orantılı olacak. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmeye çalışacaksınız. Bütçenizle ilgili meseleler gündeminizi meşgul edebilir. Üstlerinizle ilişkinizde sakin olmaya çalışın. İşlerinizle ilgili mücadele edebilirsiniz. Politik tavrınızı korumalısınız. Ticari konularda kendinizi ortaya koyabileceksiniz. Ailevi konuları büyütmeyin.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KİMSENİN kolay kolay cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. İşinizle ilgili yurt dışı açılımları için bağlantı kuracaksınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konulara odaklı bir gün sizi bekliyor. İş alanlarınızda parasal tatmini sağlayabilirsiniz. Kariyerinizdeki etkili konuşmalar yerinizi sağlamlaştırabilir.