Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz ve kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular hissedebilirsiniz. Güçlü kişilerden etkilenebilirsiniz ve meydana gelen olaylar bilinçaltınızın derinlerinde saklı olan unutulmuş isteklerin uyanmasına neden olabilir. Olaylar karşısında tahammülsüz ve sert bir tavır içinde olabilirsiniz fakat sevdiğiniz konular ile ilgilenmek ve dostlarınız ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetlere gidebilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Dışarı çıkmak, çevre gezileri ve sportif faaliyetler rahatlatıcı olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Mevcut durumunuzu değelendirecek ve sizi kötü duruma düşürmeye ve incitmeye çalışanların üstesinden geleceksiniz. Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçireceksiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Ticari aktivite içinde olanlar bugün satın almalar ve işletme konularında dikkatli ve ihtiyatlı olmalılar, özellikle de bu işte yeni iseler.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevrenizle ilgili konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Aşk hayatınızda uyumu yakalayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimlere katılabilirsiniz. Zihinsel yorgunluk yaşayabilirsiniz. İşlerinizi olgunlaştırmak için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek için çabalayacaksınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Mesaj... Özel yaşantınızda kendinize biraz daha özenli davranmalısınız. Sizlere ilk bakıldığında çok fazla çilekeş görünüyorsunuz. Bu özverilerinizden yararlananlar var.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar yeni işleri devreye sokabilir. İş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz.