Terazi

Terazi burcu yorum arşivi

09 Temmuz 2021 Terazi burcu yorumu

Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Ancak bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Sürpriz misafirleriniz olabilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Biraz huzursuz ve gergin olabilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve karar vermek için acele etmeyin. Şimdilik olayların gelişmesini izleyin. Farklı çevreler ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve olaylara bakış açınız tamamen değişebilir. Bu arada bütçenizi aşan harcamalar yapmasanız iyi olacak. Kendinizi ve çevrenizdeki kişileri zorlamaktan kaçınmalısınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Otoriter davranmayın. Elinizdeki işleri iş arkadaşlarınıza delege edin ve önemli kararlar alırken onların da katılımını sağlayın. Venüs birini büyülemek konusundaki şansınızı artıracak ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Yıldızlar yükseleni Akrep olanlara karşı özellikle olumlu bir konumda. Bu, maaş zammı ya da daha fazla sorumluluk talep etmek için iyi bir an.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan bağlayan durumlar ve sorumluluklar olabilir. Sürekli fikir değiştirmemeye bakmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Sabah kalktığınızda kendinizi aşk vadisinde dolaşmaya hazır hissediyor gibisiniz. Bu konuda en parlak gün sizin olacak. İçinizdeki heyecan dışınıza yansıyor. PARA: Gün boyu sokakta dolaşarak, alışveriş ederek içinizdeki sıkıntıları atıyorsunuz. Ama yarın sizi zor gün bekliyor olacak. Dolaşın ama fazla para harcamayın. SAĞLIK: Şefkatli tutumunuz içsel huzurunuzu rahatlatıyor. Enerjinizi doğru kullanın.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evinizin veya ailenizin konuları hayatınızın önemli bir parçası olabilir. Kişisel sorumluluklarınız, ailenizle veya sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara yol açabilir. İç sesiniz size doğru yolu gösterecek.